Gönen HasanBey Köyü.. [pomak Köy]

Hasanbeyspor’dan şanssız puan kaybı…
6 Oca, 2013 Birinci Amatör Küme, Takımla ilgili haberler
Hasanebyspor : 0 Tayfunspor : 0

Hasanbeyspor deplasmanda karşılaştığı ligin iddaalı ekiplerinden Tayfunspor ile 0-0 berabere kalarak ikincilik şansını ilerki haftalara bıraktı. Ağır hava ve saha şartlarında oynanan maçta her iki takım oyuncularının da mücadelesi görülmeye değerdi. Her iki ekibi de Hasanbeyspor olarak bu mücadele için tebrik ediyoruz.

Maça, Yıldırım***- Alper***- Samet***-Tolga***-İsmail****- Cem*** -Ayhan***- Anıl***-Serdar****-Kadir***-Ahmet***(Dk.80 Tayfun**) onbiri ile başlayan Hasanbeyspor ağır saha koşullarına rağmen daha ilk dakikalarda mücadeleye dayalı futbolunu sahaya yansıtarak rakibini durdurdu. İlk yarı pozisyona giremeyen fakat pozisyon da vermeyen takımımız soyunma odasına 0-0 beraberlikle gitti.

İkinci yarıya aynı oyun disiplini ile başlayan Hasanbeyspor maçı rakip yarı alana yıkarak sağlı sollu ataklarla rakibinin üstüne gitti. Bir çok duran top kullanan takımımız Kadir, Serdar ve Ahmet ile pozisyonlara girmesine rağmen bir türlü aradığı golü bulamayınca maç başladığı gibi 0-0 berabere bitti.

Maçın adamı uygulamasında bu hafta arkadaşlarının oylarıyla Maçın Adamı Serdar Güner seçildi. Kendisini ve Hasanbeysporu tebrik eder, bu mücadele için tüm oyuncularımıza teşekkür ederiz.
http://www.hasanbeyspor.com/hasanbeyspordan-sanssiz-puan-kaybi/attachment/1357479688916/

0