RENKLERİN DİLİ-2 RESİM SERGİSİNE DAVETLİSİNİZ. GELİBOLU

Pomak Sanatcı Kadriye Sever Berber bu yılın ilk sergisini Gelibolu Butik Köyevi Salonunda acıyor.

10 Nisan ile 15 nisan arasında Kız Meslek lisesi karşısında Miralay şefik Aker caddesindeki Butik Köy evinde sanatseverlerle buluşacak olan Kadriye Sever Berber Güzel sanatlar Akademisi mezunu ve suluboya resmine emek ve zaman harcayan iddialı bir sanatcımız.

16 Kasım 1971 dogumlu sanatcımızın doga ve insanı esas alan yer yer soyut calışmalarada kaydıgı atölye calışmalarını Kavaklıtepe köyünün huzurlu, sakin ortamında sürdürüyor.

Araştırmacı-Yazar Nevzat Berber ile evli olan santcımızın bir cocugu var ve Resim dışında eşi ile beraber cifliklerinde Dogal yaklaşım ve tekniklerle Hayvan ve bitkileri yetiştirmektedirler

Renklerin dili seri Sergisinin ilk bölümünü Cagdaş Sanatlar Merkezinde acan ve büyük ilgi gören sanacımızın bircok degerli tablosu kolleksyoner ve resim severlerle buluşmuştur. 16 Ekim 2012 tarihinde acılışını Ankara da gercekleştirdigi bu etkinliğe katılım her zamanki gibi beklenenin üzeride olmuştur.

Pomak News Ailesi olarak Pomak soylu sanatcımız Kadriye sever Berber e Sanat yaşamında Başarılar diler Berber Ailesine mutluluklarımızı iletiriz.

About Post Author

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail